kocarkyKarlov.cz | Sortiment | doplňky ke kočárkům | fusaky | Fusak Little Angel sport Angel

Fusak Little Angel sport Angel

Fusak Little Angel sport Angel

NOVINKA NÁŠ TIP

Little Angel®

Výrobce: Little Angel®

2 180 Kč


:

Varianty produktu

Popis

Unikátní fusak Sport obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který reguluje teplotu miminka a omezuje pocení na minimum.
Lze jednoduchým způsobem rozšířit a zúžit. Díky stahování pomocí gumiček se velikost fusaku přizpůsobí velikosti miminka.
Fusak lze stáhnout kolem hlavičky dítěte a vytvořit tím bezpečný, krytý prostor ve větrném počasí.
Spodní část fusaku lze rozepnout a botičky, u již chodícího dítěte, můžete nechat venku z fusaku. Fusak je vhodný pro děti od narození do cca 3let
Z praktických důvodů je spodní díl fusaku z vnitřní strany omyvatelný. Na zadním dílu je protiskluzová podložka a pětibodový systém na upínání popruhů v kočárku.
V horní části fusaku je kapsa, která se navléká na okraj kočárku pro jistější uchycení.
Zipy na fusaku mají zateplenou krytku proti profouknutí.
Vrchní díl fusaku lze celý odepnout. Tím vznikne podložka do kočárku, kterou, díky materiálu Outlast®, můžete používat celoročně.
K fusaku Sport je možné dokoupit nánožník na sportovní kočárek, ve stejné barvě i materiálu, který chrání fusak při nepříznivém počasí.

použitý materiál: 100% polyester, Outlast®
praní: 30°C
velikost: 95x40 (cm)

Materiál Outlast®
Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi
Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology ™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

Galerie

hledání

přihlášení