kocarkyKarlov.cz | Sortiment | autosedačky | autosedačky 9 - 18 Kg | Kiddy Phoenixfix Pro 2 16 + chránič potahu zdarma

Kiddy Phoenixfix Pro 2 16 + chránič potahu zdarma

Kiddy Phoenixfix Pro 2 16 + chránič potahu zdarma

AKCE NOVINKA NÁŠ TIP DOPRAVA ZDARMA

Kiddy

Výrobce: Kiddy

6 290 Kč

ESSOX
Na splátky již od 629 Kč. Více informací.


:

Varianty produktu

Popis

 • Ke každé autosedačce Kiddy Phoenifix Pro 2 z kolekce 2016 dodáváme jako dárek chránič potahu v hodnotě 449 Kč
 • Absolutní, dosud neporažený vítěz testů! Kiddy Phoenixfix pro 2...,
 • Autosedačka kategorie pro věk 9 měsíců až 4 roky, pro váhu od 9 do 18 kg 

V návaznosti na vítězství Kiddy Infinity pro (2007) a Kiddy Energy pro (2009) ve Stiftung Warentestu nyní Kiddy uvádí na trh jejich důstojného nástupce – novinku ve stejné kategorii 9-18kg - Kiddy Phoenixfix pro2. Phoenixfix pro2 je logickým vyústěním dlouholetých zkušeností a inovativního vývoje vynikajících autosedaček Kiddy. Ohromí naprosto dokonalou optimalizovanou boční ochranou a zvýšenou ochranou proti čelnímu nárazu za pomocí proslulé Kiddy originální bezpečnostní pultíkové technologie. Kromě toho umožňuje v automobilu připojení na normovaný systém upínání ISOFIX a současně i možnost pohodlné odpočinkové polohy pro dítě. High-end bezpečnostní prvky jdou u něj ruku v ruce s certifikovaným komfortem: za svou vypilovanou ergonomii obdržel Kiddy Phoenixfix pro2, tak jako i ostatní autosedačky Kiddy, certifikát kvality AGR - „Aktion Gesunder Rücken e.V.“

Dosud nepřekonaný, absolutní vítěz testů!

adac

oamtstcs

S novou kiddy Phoenixfix pro2 se stalo poprvé, aby v testu ADAC a Stiftung Warentest autosedačka ze skupiny I (9-18 kg), získala hodnocení velmi dobře. Nejlepší hodnoty v oblasti bezpečnosti, manipulace a obsahu cizorodých látek vedly k celkovému hodnocení 1,4 - což je nejlepší výsledek jaký kdy byl ve skupině I dosažen. "Kiddy se postaralo o premieru: nabízí první autosedačku s oceněním velmi dobře pro děti od 9 měsíců do čtyř let. Zatím toto nejvyšší hodnocení získavaly jen dětské přenašečky", píše Stiftung Warentest.

Poprvé v 45-leté historii zkoušek dětských autosedsaček dal Touring Club Švýcarsko (TCS) maximální rating "výborně". Odborníci ocenili zejména "bezpečnost a provedení na nejvyšší úrovni" hodnocením "5 hvězdiček".

"Velmi dobrá" pro "Phoenixfix kiddy pro 2", je také hodnocení ÖAMTC. "Sedačka je velmi lehká a přesvěčila velmi nízkými hodnotami zatížení dítěte v čelním a bočním nárazu. V jiných zkušebních kritériích nebylo zjištěno nic špatného," řekl ÖAMTC.

Originální pultík od Kiddy

kiddy-kindersitz-fangkoerpersystem 09

Kiddy Phoenixfix Pro2 těchto výjimečných výsledků v testech dosáhlo také díky svému originálnímu ochrannému pultíku. Při případné nehodě se dítě totiž svine přes vypolstrovaný ochranný pultík. Takový pohyb a polstrování snižují sílu, které je dítě vystaveno. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. Naproti tomu vnitřní pásy také nejsou komplikované, ale musejí být správně a pevně utažené, aby dítě bezpečně sedělo. Rodiče je však často nechávají příliš volné.

Zdravé sezení

RTEmagicC kindersitz-guardianfix-pro2-ARG 12

AGR atest - německé sdružení odborníků z oblasti prevence a léčby onemocnění zad - certifikuje výrobky snižující negativní vlivy na záda svých uživatelů. Používání špatně navržené autosedačky totiž může mít nepříznivý vliv na fyzický vývoj Vašeho dítětě. Firma Kiddy získala tento certifikát pro většinu svých autosedaček a také pro Phoenixfix pro2 a tím dokazuje, že Vaše dítě bude v sedačce sedět zdravě.

 

Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj

RTEmagicC Kindersitzanbindung 11

Phoenixfix pro 2 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost.

 

 

Schválení pro cestování letadlem

025a6945d3

Létání povoleno! Dětské sedačky Kiddy jsou schválené pro používání v letadlech od TÜV Rheinland a od spolkového úřadu vzdušné dopravy. V cílové destinaci můžete připevnit dětskou sedačku také do půjčeného vozu a nemusíte tak snižovat vysoké nároky kladené na bezpečnost cestování.

 

 

 • RTEmagicC kiddy Austauschservice 4cgreen 37Autosedačky byla testována v zařízení ADACu s nejlepšími výsledky v historii.

 • Pohodlné boční opěrky hlavy zabraňují náklonu hlavy na stranu a přitom dítěti zůstává dobrý výhled ven.

 • Jen jednou rukou výškově nastavitelná opěrka hlavy, snadno a rychle do optimální polohy z hlediska bezpečí a pohodlí.

 • Vylepšená účinnost bočních chráničů ramen, zvýšená ochrana při bočním nárazu.

 • Špičkový, kinetickou energii absorbující materiál v oblasti hlavy, ramen a pánve (Honey Comb V2) zvyšuje ochranu při bočním nárazu.

 • Nastavitelná odpočinková poloha zpříjemní dítěti cestování, u delších cest je nenahraditelná, pro nastavení se používají k-fix konektory.

 • Kiddy k-fix úchyty pro snadné a jisté upevnění k systému isofix ve vozidleseznam kompatibilních vozidel přiložen k sedačce.

 • Počitačovou simulací optimalizovaný ochranný pultík Kiddy zvyšuje bezpečnost a ochranu při čelním nárazu.

 • Nastavitelná výška sezení, za pomoci skládacího polštářku snadno nastavíte optimální výšku sezení dítěte v závislosti na jeho tělesných proporcích.

 • Praktický zasouvací mechanismus pro k-fix úchyty umožňuje ukrytí úchytů do sedačky a její bezproblémové použití ve vozidlech bez isofixu.

 • Příjemné klima v sedačce, ventilující potah Thermo-Tex

 • Schválena do letadla - i v letadle můžete pro svoje dítě použít jeho oblíbenou autosedačku Phoenixfix pro je schválena do letadel.

 • AGR atest - německé sdružení odborníků z oblasti prevence a léčby onemocnění zad, certifikuje výrobky snižující negativní vlivy na záda svých uživatelů. Firma Kiddy získala tento certifikát pro většinu svých autosedaček a také pro Phoenixfix pro.

 • Lehká jako peříčko - velmi nízká hmotnost usnadňuje instalaci a manipulaci se sedačkou. Šetří se tak záda rodičů a snižuje zatížení v případě nehody.

 • Výměna sedačky v případě nehody. Při nehodě dochází k čerpání kapacity zón absorbujících kinetickou energii nárazu. V závislosti na intenzitě působení může také dojít k poškození sedačky v místech, které nejsou bez demontáže vidět. Proto nabízí Kiddy GmbH, bezplatnou výměnu autosedačky kiddy, ve které sedělo dítě při nehodě. Základní podmínkou pro výměnu je doložení nehody protokolem od policie. V případě potřeby, se o úplných podmínkách této výměny informujte telefonicky.

 

Galerie

hledání

přihlášení